ماشین سازی پی یو صنعت نظری

کاربر محترم، لطفا جهت لود شدن سایت کمی صبر نمایید...

دلایل شکستن زیره پی یو چیست؟


دلایل شکستن زیره پی یو چیست؟
دلایل شکستن زیره پی یو چیست؟

دلایل شکستن زیره پی یو چیست؟

آمار بازدید 1157

⭐️ دلایل شکستن زیره پی یو به 10 مورد زیر بستگی دارد که باید رعایت شود.⭐️

1-    ضخامت زیره پی یو خصوصآ قسمت سر پنجه بیشتراز 8 میل نباشد زیرا در اثر تاشدن به علت ضخامت بالای زیره لایه داخلی تحت فشار بوده و باعث می شود لایه بیرونی زیره کشیده شود که همین امر باعث شکستن زیره می گردد.
2-    استفاده کردن مواد نامناسب برای زیره پی یو مثال :اگر شما برای زیره اسپرت مواد IL استفاده کنید حتمآ زیره شما خواهد شکست و یا استفاده از مواد تاریخ گذشته و فاسد شده.
3-    طراحی قالب درقسمت آج سر پنجه چنانچه آج قالب بیش از حد عمیق و در جهت تا شدن سر پنجه قرار گیرد آن زیره خواهد شکست.
4-    نسبت مواد ایزو و پلی یول اگر نادرست باشد و یا دانسیته مواد یا وزن مواد نسبت به قالب زیاد باشد و یا دانسیته مواد پایین باشد بعلت فاصله مولکولی بیش از حد درزنجیره های پلی یورتان باعث سایش زیره شده و موجب شکستن زیره پی یو می گردد.
5-    سرد بودن قالب در این مواقع اگر اپراتور برای پر کردن قالب مجبور شود وزن مواد را افزایش دهد وزن بالا باعث شکستن زیره می گردد.
6-    اگر در مسیر برگشت مواد ایزو یا پلی یول گرفتگی ایجاد شود باعث به هم خوردن نسبت ایزو و پلی شده و در نهایت باعث شکستن زیره می شود.
7-    قرار ندادن خورشیدی سر جای تنظیم کارخانه سازنده شیر تزریق پی یو و یا جابجا شدن یک دنده از آن باعث به هم خوردگی نسبت ایزو و پلی می شود در نتیجه شکستن زیره رخ خواهد داد.
8-    نوسان دور پمپ ها ی ایزو و پلی یول که قابل روئیت نیست و همچنین عدم دقت آنها موجب بهم خوردن نسبت ایزو و پلی می گردد و مجددآ زیره خواهد شکست.برای تولید زیره پی یو باید از دستگاه باکیفیت و لوازم استاندارد استفاده شود. آمار شکستن زیره پی یو تولید شده توسط ماشین های ساخت ماشین سازی پی یو صنعت نظری بدلیل استفاده از لوازم اورجینال و با کیفیت بسیار ناچیز می باشد.
9-    اضافه کردن آب زیاد و بیش از حد معمول به پلی یول که دانسیته مواد بعلت فوم زیاد پایین آماده و باعث شکستن زیره پی یو می گردد.
10-    اگر قبل از سوپاپ متیلن کلراید اتصال به بلوک شیر بسته شده باشد .فضای خالی ایجاد شده و مواد مانده در آن مکان به داخل لیوان ریخته می شود همان مواد اضافی ترکیب نسبت را بهم زده و باعث شکستن زیره پی یو می شود.                                                                             
چرا زیره پی یو میشکند؟
علت شکستن زیره پی یو چیست؟
دلیل شکستن زیره کفش چیست؟
آیا شکستن زیره پی یو عادی می باشد؟
شکستن زیره پی یو به چه عواملی بستگی داره؟
چرا زیره پی یو در بعضی مواقع ترک و پوست پوست می شود؟
علت ترك خوردن زيره كفش
رفع ترك زيره پى يو
علت شكست زيره كفش
دلايل شكستگى زيره كفش  

 

 برای مشاهده هر عکس، بر روی آن کلیک کنید