ماشین سازی پی یو صنعت نظری

کاربر محترم، لطفا جهت لود شدن سایت کمی صبر نمایید...


دستگاه دکل مرکزی تزریق کفی کفش
دستگاه دکل مرکزی تزریق کفی کفش

تعداد بازدید : 1129

این دستگاه توسط ماشین سازی پی یو صنعت نظری برای اولین بار در ایران طراحی و ساخته شد.اطلاعات اولیه با تحقیقات و بازدید از کارخانه های مختلف تولید کفی در ایتالیا الگو گرفته شد البته دستگاه های دیده شده فاقد دکل از بالا بودند که ماشین سازی پی یو صنعت نظری با تغییرات و ترکیبی از سلیقه و نمونه های دیده شده دستگاه تزریق کفی را طراحی و به بازارصنعت کفش ارائه کردند.

بعضی از تولیدکنندگان از دستگاه تزریق زیره پی یو برای تولید کفی استفاده می کنند که از نظر فنی کار درستی نیست وزن کفی بسیار پایین می باشد و دستگاه تزریق زیره کفش با ابعاد بزرگ و طول شیلنگ های که از بالا به سرهد میرسند.
اگر شما پمپ های مواد را خاموش بکنید بازهم میتوانید حداقل 20 جفت کفی تولید کنید
اما بدون دقت پمپ وقتی که اسپول شیر تزریق باز میشود مواد مانده در داخل شیلنگ به  داخل لیوانی سرازیر می شود بدون کنترل درنتیجه کفی طبی با کیفیت بدست نمی اید
زیرا نسبت مواد درست نمی باشد مدتی بعد از زمان استفاده بعضی از نقاط کفی انعطاف پذیری ندارد و بعضی از نقاط سفت می شود عملآ کفی طبی در داخل کفش از کیفیت خوب برخوردار نیست.
اما با دستگاه مخصوص کفی طراحی شده توسط ماشین سازی پی یو صنعت نظری تمام نکات برای تولید یک کفی خوب و استاندارد رعایت شده است از انتخاب پمپ ها ،
سایز شیلنگ ها،طول شیلنگ ها و بقیه مسائل مربوطه برای تولید کفی ایدآل
شما می توانید برای خرید دستگاه تزریق کفی پی یو کفش با واحد بازرگانی شرکت تماس بگیرید.
1-دستگاه تزریق کفی طبی
2-دستگاه تولید کفی طبی
3-دستگاه تزریق کفی پی یو
4- دستگاه کفی فوم سرد
5-تولید کفی طبی پی یو
6- دستگاه تزریق کفی کفش
7- کفی طبی فوم سرد
8- کفی پی یو


برای مشاهده هر عکس، بر روی آن کلیک کنید