ماشین سازی پی یو صنعت نظری

کاربر محترم، لطفا جهت لود شدن سایت کمی صبر نمایید...


شیر تزریق پی یو فولادی
شیر تزریق پی یو فولادی

تعداد بازدید : 967

ماشین سازی پی یو صنعت نظری از سال 1386 تصمیم گرفت به علت گرفتگی زیاد و مشکلات تمیز کردن و آسیب پذیر بودن شیر تزریق آلومینیوم برای ساخت شیر تزریق از فولاد استفاده کند. با علم به اینکه پروسه ساخت آسانی نخواهد داشت اما برای راحتی دارندگان دستگاه تزریق پی یو کفش و رفع مشکل در قسمت شیر تزریق سر هد اینکار را انجام داد و بدون در نظر گرفتن منافع مالی با همان قیمت بلوک آلومینیوم در اختیار دارندگان دستگاه پی یو قرار دادو به بخش از محاسن شیر تزریق پی یو فولادی اشاره شده است.
1- ضد ضربه بودن
2- هدایت بهتر مواد
3- هرز نشدن دنده ها
4- آسیب پذیر نبودن توسط اسید DMF
5- طول عمر بسیار بالا
6- گرفتگی بسیار کم
7- تمیز کردن راحت تر

هد تزریق پی یو
هد تزریق پی یو از قسمت های مهم و حساس دستگاه تزریق پی یو میباشد که باید در طراحی و ساخت آن دقت بسیاری انجام داد . هد تزریق پی یو ساخت پی یو صنعت نظری از جنس فولاد آبکاری شده بوده و دارای مزیت های بسیاری می باشد که چند مورد مهم و کاربردی آن به شرح زیر است :
-1 به علت آبکاری خیلی دقیق و ظریف در قسمت های داخل آن باعث میشود که سیرکولاسیون بهتر از دیگر هدهای تزریق با جنس آلمینیوم انجام شود و از آنجائیکه سیر کولاسیون مواد پی یو داخل هد تزریق پی یو فولادی به راحتی انجام میگیرد و افت فشار کمی دارد نسبت به دیگر هد های مشابه خارجی و داخلی دارای برتری ویژه ای می باشد .لذا جهت تولید با دستگاه پی یو استفاده از چنین هد تزریق باعث میشود راندمان کاری بهتر شود
2 - عدم گرفتگی مواد پی یو داخل هد تزریق ساخت پی یو صنعت نظری که به علت آبکاری داخل آن و سطح بسیار صاف دارای اصطحکاک کم با مواد پی یو میباشد و گرفتگی مواد در بلوک شیر فولادی نسبت به شیر تزریق الومینیوم بسیار کم می باشد.
- 3 تمیز کاری داخل هد فولادی بسیار آسانتر و راحت تر نسبت به بلوکهای آلمینیومی ساخت دیگر شرکتها است و استفاده از انواع ابزارهای تمیز کننده مثل مته ، برس سیمی و ......باعث از بین بردن سطح داخلی و یا خارجی هد فولادی نمیشود.
- 4 هرز نشدن دنده پیچ های مهار کننده و اتصال دهنده و هم چنین پیچ های تنظیم مواد پی یو که به علت فولادی بودن به هیچ وجه جای پیچ ها روی دنده های پیچ هرز نمیشوند در حالیکه در هدهای تزریق با جنس آلمینیوم این مسئله باعث خرابی هد میشود و عمر مفید هد های تزریق آلمینیومی به چند سال هم نمی رسد .
5 - مقاومت در مقابل ضربه ، به علت سخت بودن جنس هد در مقابل ضربه بسیار مقاوم است و به هنگام کارکردن و سرویس هد توسط پرسنل چنانچه هد در اثر افتادن به سطح زمین و یا اصابت با ضربه های سخت به هیچ وجه خراب نمی شود و از طول عمر بسیار بالایی برخوردار می باشد.
6 - در مواقع تمیز کردن بلوک شیر تزریق با اسید دی ام اف در برابر این اسید مقاوم می باشد و هیچگونه آسیبی نخواهد دید.
7 - یک هد کامل تزریق پی یو شامل متعلقات زیر می باشد
بلوک هد (بدنه اصلی هد )
شفت مرکزی هد به همراه بدنه هوزینگ و بلبرینگ های بالا و پایین
فولی بالای شفت هد
سوپاپ های شست و شوی دو طرف هد
اسپول وسط هد و جکهای باد
صفحه فولادی زیر هد
لیوانی (قیفی) زیر هد
میشیلاتور
میکسر سر هد

 

ماشین سازی پی یو صنعت نظری تولید کننده و سازنده شیر نازل فوم - هد تزریق پی یو- شیر تزریق پی یو آلومینیومی می باشد


برای مشاهده هر عکس، بر روی آن کلیک کنید