ماشین سازی پی یو صنعت نظری

کاربر محترم، لطفا جهت لود شدن سایت کمی صبر نمایید...


دستگاه پی یو روتاری تولید زیره ، کفش تزریق مستقیم و صندل
دستگاه پی یو روتاری تولید زیره ، کفش تزریق مستقیم و صندل

تعداد بازدید : 953

شرکت پی یو صنعت نظری در طول بیش از سه دهه فعالیت خود ، جایگاه بزرگترین طراح و سازنده ماشین الات تزریق پی یو را در صنعت کفش داشته که از دیگر موفقیت های این شرکت که در کارنامه درخشان آن به ثبت رسیده می توان به طراحی و ساخت دستگاه روتاری جدید که در صنعت کفش در نوع خود بی نظیر بوده اشاره نمود و دستگاه فوق در سازمان ثبت اختراعات کشور نیز به ثبت رسیده است.

این دستگاه به دلیل چرخشی بودن دیگر نیاز به برگشت دکل نداشته و همین امر باعث افزایش سرعت تولید خواهد شد . در این دستگاه  با بلندتر کردن دکل و با همان اندازه شلنگ های دستگاه قبلی می توان 70 عدد ایستگاه دور آن چیدمان نمود و برای تولید زیره و یا صندل به نسبت دستگاه روتاری طرح قدیم که ایستگاه آن می چرخد و اجبارا باید روی هر ایستگاه یک لنگه قالب بسته شود در این مدل به علت بسته شدن قالب زیره و یا صندل بصورت جفتی معادل 140 عدد ایستگاه خواهیم داشت.

دستگاه جدید از لحاظ اقتصادی نسبت به روتاری قدیم بسیار مقرون به صرفه بوده و از نظر نرم افزاری دقیقا شبیه دستگاه روتاری طرح قدیم می باشد .

 طراحی دستگاه فوق الذکر به دو مدل می باشد :

  1. مدل تمام اتوماتیک :  دراین مدل کالسکه سر هد  با موتور سرو حرکت می کند و اینکه از کجا و با چه سرعتی شروع به تزریق نماید و میزان مکث تزریق در پنجه و یا پاشنه و حرکت از پنجه به پاشنه و یا بالعکس و تعویض رنگ ، تعویض دانسیته و همچنین حرکت محور X وZ  تماما در پی ال سی قابل برنامه ریزی می باشد و اپراتور هیچ نقشی در حرکت ریزش و تعویض رنگها و دانسیته آن را نداشته و فقط هدایت کننده دکل روی قالب  خواهد بود .
  2. مدل نیمه اتوماتیک : در این مدل سر دکل بصورت دستی بوده و شبیه دستگاه معمولی عمل می نماید و تزریق و تعویض رنگها و دانسیته بر عهده اپراتور می باشد.

این دستگاه از نظر اقتصادی برای تولیدکنندگانی که جهت افزایش تولید بیشتر خود  نیاز به دستگاه جدید دیگری دارند پیشنهاد می گردد چرا که وجود دو دستگاه در خط تولید ، باعث اشغال فضای سالن تولیدی و افزایش برق مصرفی و اشتغال تعداد کارگران بیشتر خواهد شد ، درصورتی که با خرید دستگاه روتاری جدید به جای داشتن دو دستگاه،  می توان با چیدمان 70 عدد ایستگاه به دور این دستگاه جدید به افزایش تولید بیشتر و کاهش هزینه های سربار که با وجود دو دستگاه به تولید کننده  تحمیل خواهد شد کمک به کاهش هزینه های فوق نمود.

مزایای دستگاه روتاری جدید :

  1. حذف شستشوی مرحله پایانی بعد از تزریق در ایستگاه آخر و بلافاصله شروع تزریق در ایستگاه اول
  2. دستگاه تمام چرخشی و بصورت روتاری می باشد که نیاز به برگشت دوباره ندارد
  3. صرفه جویی در زمان به علت عدم برگشت دکل توسط اپراتور
  4. طول عمر بالای شلنگ های مواد به دلیل ثابت بودن آنها
  5. قطع نشدن سیم های موجود در سر دکل در حین کار به دلیل ثابت بودن
  6. عدم نواسانات دبی پمپ ها به دلیل کوتاه تر شدن شلنگ ها
  7. افزایش ظرفیت تولید این دستگاه نسبت به دستگاه های معمولی

 


برای مشاهده هر عکس، بر روی آن کلیک کنید