ماشین سازی پی یو صنعت نظری

کاربر محترم، لطفا جهت لود شدن سایت کمی صبر نمایید...


دستگاه دو دانسيته دکل مرکزی با سر دکل اتومات و ریل گذاری شده و چیدمان 51 ایستگاه
دستگاه دو دانسيته دکل مرکزی با سر دکل اتومات و ریل گذاری شده و چیدمان 51 ایستگاه

تعداد بازدید : 934

دستگاه تزریق پی یو دودانسیته دکل مرکزی
در یک یونیت مشترک با جاگیری بسیار کم و طراحی منحصر به فرد با سردکل اتوماتیک و ریل گذاری شده دور ایستگاه ها طراحی  ماشین سازی پی یو صنعت نظری در سال 1390 برای اولین بار بدون نمونه خارجی ساخته شد و در اختیار تولید کنندگان قرار گرفت.
نسبت به دستگاه قدیمی دو دانسیته بسیار شکیل و کم جا طراحی شده است، این دستگاه با سر دکل معمولی نیز ساخته شده است . دستگاه دو دانسیته تزریق پی یو برای تولید کنندگانی که می خواهند از دو گرید مختلف مواد استفاده کنند مفید می باشد.به عنوان مثال؛برای تولیدزیره اسپرت با مواد T۴۰۰ و زیره پاشنه بلند بامواد FX و یا تولید کفش ایمنی با دو مواد نرم و سخت که زیره بیرونی از مواد ILولایه داخلی از مواد T۴۰۰استفاده می کنند،لازم می باشد.
سر دکل این دستگاه به صورت اتوماتیک تزریق می کند و دیگر لازم نیست که اپراتور دستگاه سرهد را جلو وعقب ببرد. سیستم کالسکه تزریق به صورت اتوماتیک و با برنامه ریزی روی پی ال سی دستگاه به جلو و عقب حرکت کرده و عمل ریزش را انجام می دهد از آنجایکه کلیه برنامه دستگاه فوق به لحاظ ریزش موا د توسط کالسکه تزریق همانند دستگاه روتاری روی پی ال سی دستگاه قابل برنامه ریزی می باشد بنابراین ریزش مواد به صورت یکنواخت انجام می گردد. در نتیجه محصول تولید شده از کیفیت بهتری برخوردار می باشد .

-دستگاه دو دانسیته زیره کفش با سر هد اتومات

-دستگاه دو دانسیته تزریق مستقیم کفش

-دستگاه دو دانسیته زیره مردانه و پاشنه بلند زنانه

برای کسب اطلاعات بیشتر، کلیک کنید


برای مشاهده هر عکس، بر روی آن کلیک کنید