ماشین سازی پی یو صنعت نظری

کاربر محترم، لطفا جهت لود شدن سایت کمی صبر نمایید...


پیام مدیر عامل

شرکت ماشین سازی پی یو صنعت نظری  تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ساخت و تولیددستگاه تزریق پلی یورتان از جمله تولیددستگاه خطوط زیره کفش - تولیددستگاه تزریق مستقیم کفش - ساخت دستگاه تولید صندل و ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی شرکت ماشین سازی پی یو صنعت نظری  جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی شرکت ماشین سازی پی یو صنعت نظری که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت ماشین سازی پی یو صنعت نظری  است.
در این میان شرکت ماشین سازی پی یو صنعت نظری  هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.

 


شماره تماس مستقیم مدیرعامل : 09121162548


برای مشاهده هر عکس، بر روی آن کلیک کنید